Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

«Буковина» програла вдома...
Другої поразки в сезоні зазнала чернівецька «Буковина». Цього разу підопічні Юрія Шелепницького поступилися вдома броварському «Нафкому» – 1:3
(Киф’як, 90+3 – Негерей, 14, Дорош, 72, Тимченко, 83).

«Буковина»: Василь Раковіца – к, Максим Прокопович, Олександр Крохмалюк, Дмитро Мельничук, Петро Климус, Леонід Українець (Роман Степанков, 57), Олександр Маковійчук (Андрій Гордей, 74), Олександр Тодорович, Степан Маковійчук,
Олександр Семенюк (Олександр Тимерівський, 70), Володимир Киф’як. Запасні: Олександр Дядик, Андрій Лахнюк, Іван Тодиренчук, Василь Дроняк. Тренер – Юрій Шелепницький.

Іспит на серйозність претензій на лідируючі позиції у групі А друголігової першості України чернівецька «Буковина» не склала. Не можна сказати, що «Нафком» мав велику перевагу у звітному поєдинку, але гості діяли помітно гостріше в атаці.
Неофіційно рахунок броварські футболісти відкрили на 9-й хвилині, коли Олег Якименко влучив у праву стійку, звідки м’яч відлетів до Євгена Супруненка, який, перебуваючи у положенні поза грою, переправив його у ворота. Переконуючи арбітрів, що офсайду не було, Андрій Кожедуб заробив «гірчичника». На 14-й хвилині чернівецькі оборонці відбили м’яча подалі від власних воріт, суперник з центра поля головою повернув його до карного майданчика, де покинутий без опіки Роман Негерей спокійно розвернувся і пробив у лівий кут. На 20-й хвилині після удару Олександра Тодоровича зі штрафного з 18-ти метрів Володимир Гребенюк дістав м’яча з правого нижнього кута воріт. За дві хвилини Олександр Маковійчук потужно пробив з 15-ти метрів, але м’яч влучив в руку супернику і відлетів назад до Сашка, який, апелюючи до арбітрів, не зміг влучно пробити повторно. Ще через хвилину Василь Раковіца врятував свою команду від другого голу після удару Олега Якименка у правий кут воріт. На 25-й хвилині з подачі Олександра Маковійчука головою ледь не забив його старший брат Степан – м’яч пролетів повз праву стійку. На 27-й хвилині той же Маковійчук-молодший здійснив вдалий рейд до чужого карного майданчика, віддав пас Тодоровичу, який «прибрав» захисника і пробив у лівий кут – голкіпер парирував удар на кутовий. Через хвилину небезпечний кутовий подали гості – після серії рикошетів Роман Науменко атакував ворота з 5-ти метрів, але Раковіца виявився на висоті. На 30-й хвилині Володимир Киф’як перехопив передачу броварчан, наблизився до чужого карного майданчика і завдав не найкращого удару по воротах, хоча міг віддати пас Олександрові Семенюку, який набігав паралельним курсом з непоганою перспективою. На 42-й хвилині Якименко вийшов сам на сам з Раковіцею, який виграв цей двобій. На доданій хвилині першого тайму ще одну можливість відновити рівновагу втратили чернівчани. Після подачі кутового Гребенюк випустив м’яча з рук перед Киф’яком, який пробив у захисника, після відскоку Тодоровича обіграв іншого оборонця і з 13-ти метрів спробував вцілити у праву «дев’ятку», але схибив на десяток сантиметрів.
У дебюті другої 45-хвилинки ще одну можливість відзначитися втратив Киф’як. На 54 -й хвилині Раковіца не втримав в руках м’яча після непрогнозованого відскоку від землі, і Негерей забив другий гол, але знову з офсайду. За хвилину після потужного удару Олександра Маковійчука Гребенюк відбив м’яча на Маковійчука старшого, який з 12-метрів не влучив у ворота. На 68-й хвилині брати розіграли ще одну комбінацію, яку ударом головою з воротарського майданчика завершив Степан – голкіпер виявився на місці.
Надії «Буковини» на позитивний результат розтанули на 71-й хвилині, коли Дорош скористався зірваною атакою чернівчан, пробіг з м’ячем через півполя і з лінії карного майданчика вцілив у правий кут воріт. Морально подавлені господарі поля в основний час так і не змогли створити жодного небезпечного моменту біля чужих воріт. Більше того, на 89-й хвилині Петро Климус невиправдано втратив у центрі поля м’яча, Євген Заричнюк втік сам на сам, але його удар парирував Раковіца, а вже після повторного удару Олексія Тимченка він був безсилий. На третій доданій хвилині гол престижу організували Тодорович і Киф’як. Перший потужно пробив із середньої дистанції, а Киф’як вдало зіграв на добивання.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Oleg_old (03-10-06)
Просмотров: 840 | Рейтинг: 0.0/0