Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

"НАФКОМ" ОБІГРАВ "БУКОВИНУ"
Першої поразки на власному полі у футбольній першості України – 2006/2007 зазнала чернівецька „Буковина”. Підопічні Юрія Шелепницького поступилися одному з лідерів змагань – команді „Нафком” (Бровари) – 1:3. Перший гол у зустрічі забив Роман Негерей (14 хвилина). Згодом футболісти „Нафкому” мали можливість збільшити перевагу у рахунку. На щастя, на удар Олега Якименка зумів зреагувати голкіпер „Буковини” Василь Раковіца. Реальну нагоду зрівняти результат мав наш земляк Олександр Тодорович. Колектив Київської області виручив його воротар Володимир Гребенюк.

До завершення першої половини зустрічі гравці обох команд втратили кілька нагод вразити ворота суперника. У „Буковини” на вістрі атаки опинявся Володимир Кифяк, а у броварчан – Роман Науменко та Олег Якименко.

У другому таймі чернівчани пропустили ще два голи. Відзначилися футболісти, які вийшли на заміну – Роман Дорош та Олексій Тимченко. М’яч престижу буковинці забили вже під завісу гри (Володимир Кифяк).

У разі перемоги над „Нафкомом” наші земляки могли опинитися на другій сходинці. Однак, потрапити до трійки кращих колективів команді Юрія Шелепницького не вдалося. Зрештою, гравці броварського клубу переважали буковинців у майстерності. Тож підопічні Олександра Дериберіна здобули заслужену перемогу. До речі, як зазначили після завершення поєдинку представники „Нафкому”, їхня команда розраховує боротися на підвищення в класі.
Склад „Буковини” у матчі з броварською командою : Василь Раковіца, Максим Прокопович, Олександр Крохмалюк, Дмитро Мельничук, Петро Климус, Леонід Українець (Роман Степанков, 57), Олександр Маковійчук (Андрій Гордей, 74), Олександр Тодорович, Степан Маковійчук, Олександр Семенюк (Олександр Тимерівський, 70), Володимир Кифяк.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Oleg_old (03-10-06) | Автор: Олексій МАМЧУК
Просмотров: 836 | Рейтинг: 0.0/0