Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

ПЕРШОЮ ЖЕРТВОЮ РІВНЕНСЬКОЇ КОМАНДИ СТАЛА "БУКОВИНА"
Другої поразки поспіль зазнала чернівецька „Буковина”. Минулої неділі підопічні Юрія Шелепницького поступилися у Рівному місцевій команді „Верес” – 1:2. Перший гол у зустрічі забив гравець рівненської команди Володимир Никончук (20 хвилина). Зрівняв результат буковинець Дмитро Мельничук (73 хвилина). Вирвати перемогу футболісти „Вереса” змогли під завісу матчу. Відзначився Андрій Федорчук (90 +2). „Буковина” стала першим колективом, який програв у цій першості „Вересу”.

Результати інших матчів одинадцятого туру : „Нафком” (Бровари) – „Інтер” (Боярка) – 1:1, „Єдність” (Плиски) – „Оболонь – 2” (Київ) – 4:1, „Дністер” (Овідіополь) – „Нива” (Тернопіль) – 0:0, „Динамо – 3” (Київ) – „Рось” (Біла Церква) – 0:3, „Нафтовик” (Долина) – „Енергія” (Южноукраїнськ) – 0:0, „Княжа” (Щасливе) – „Факел” (Івано – Франківськ) - 9 жовтня.

Після гри з „Вересом” чернівчани перебувають на шостій сходинці. Наступний матч буковинці зіграють 14 жовтня в Чернівцях. Суперник – клуб „Єдність” (Плиски).

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (10-10-06) | Автор: Олексій МАМЧУК
Просмотров: 752 | Рейтинг: 0.0/0