Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПОДАРУВАЛИ ЛИШЕ НІЧИЮ
14 жовтня у 12-му турі чемпіонату України з футболу серед команд 2-ї ліги чернівецька "Буковина" приймала команду "Єдність" (Плиски) – дебютанта змагань такого рангу.
"Буковина" – "Єдність" (Плиски) – 1:1 (1:0).

Стадіон "Буковина". 200 глядачів.

Судді: Г.Махно (Кіровоград), Я. Коломис, П.Кравцов (Рівне).

"Буковина": В.Раковіца (капітан), Б.Скибінський, О.Крохмалюк, Д.Мельничук, П.Климус, Л.Українець (Р.Степанков – 76), В.Дроняк, О.Темерівський, С.Маковійчук, О.Семенюк (О.Маковійчук – 67, А. Гордей – 82), В.Кифяк.

"Єдність": В.Чернєєв, О.Іванов, О.Ломко (В.Попадюха – 30), С.Гайдамака (капітан), С.Якименко, О.Лешко, А.Вітошинський, О.Голошев, А.Червонюк, А.Мірошниченко, О.Поліщук (Ю.Галюк – 53).

Голи: В.Кифяк – 25, О.Олешко – 74 (пен.).
Попередження: О.Темерівський, С.Гайдамака, А.Червонюк, А.Вітошинський.
Вилучення: С.Гайдамака (73 хв.).

Хоча погода була сонячна, але глядачів на стадіон прийшло дуже мало. Перший небезпечний момент біля воріт гостей буковинці створили лише на 25-й хвилині, який призвів до голу. Кифяк підіграв собі головою м'яч під удар і лівою послав плямистого через воротаря. У 1-му таймі запам'ятався ще сильний удар Поліщука, але Раковіца встиг відбити м'яч.

Після відпочинку гра стала цікавішою і то завдяки гостям, які домінували на полі. Спочатку удар Галюка відбила поперечина, а згодом м'яч після удару Попадюхи пролетів над поперечиною. На 73-й хвилині гості залишилися у меншості: за другу жовту картку поле залишив капітан "Єдності" Гайдамака. А за хвилину на табло горіли цифри 1:1 (пробачте, не горіли – в котрий раз у нинішньому сезоні на табло скоріше можна побачити "автографи" від голубів, ніж інформацію про матч). Після помилки Скибінського, який порушив правила у карному майданчику господарів, пенальті чітко реалізував Олешко. На 85-й хвилині гості забили м'яч у ворота "Буковини". І якби гравець не добивав м'яч, який летів у ворота, то арбітр міг зафіксувати взяття воріт. А так – офсайд. На жаль, футболісти "Буковини" не змогли зробити гарний подарунок, здобувши перемогу, віце-президенту клубу Валерію Королянчуку, який у неділю святкував день народження.
Наступний матч "Буковина" зіграє в Чернівцях 28 жовтня. Суперником наших земляків буде овідіопольський "Дністер".

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (20-10-06) | Автор: Василь КОРЖЕВСЬКИЙ
Просмотров: 762 | Рейтинг: 0.0/0