Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

Арбітр образився і засудив «Буковину»
Надії буковинських шанувальників футболу на те, що їхня улюблена команда знову боротиметься за найвищі місця у ІІ лізі, на жаль, тануть з кожним туром. Минулої суботи «Буковина» поступилася вдома лідеру групи А – «Дністру» (Овідіополь). Щоправда, не без «допомоги» арбітра…

«Буковина» – «Дністер» (Овідіополь) – 0:2 (0:1)
Судді: О. Лаврів, В. Луцький (Івано-Франківськ), Е. Карапетян (Тернопіль). Резервний суддя – Ю. Скорейко (Чернівці). Делегат ФФУ – Вадим Шельменко (Київ).
«Буковина»: Василь Раковіца – к, Богдан Скибінський, Олександр Крохмалюк, Дмитро Мельничук, Петро Климус, Леонід Українець (Максим Клочко, 88), Василь Дроняк (Андрій Гордей, 63), Олександр Тодорович, Степан Маковійчук, Олександр Семенюк, Володимир Киф’як. Запасні: Олександр Дядик, Андрій Лахнюк, Іван Тодиренчук, Роман Степанков, Максим Прокопович. Тренер – Юрій Шелепницький.
«Дністер»: Костянтин Стародубовський – к, Сергій Бабій, Володимир Возний, Денис Павлов (Олег Лазарєв, 63), Денис Коваленко, Євген Сидорський (Ігор Печений, 59, Леонід Гусак, 88), Андрій Ущаповський, Віталій Рудой (Сергій Пономаренко, 59), Валентин Іванов, Олег Попов (Сергій Сон, 59), Вадим Юрченко (Дмитро Барашев, 90+3). Запасний – Олексій Жуков. Тренер – Василь Ущаповський.
Голи: Олег Попов (14), Сергій Сон (90+2).
Попередження: Віталій Рудой (20), Олег Попов (32), Степан Маковійчук (57).

Сильним «посміхаються» і судді, а не лише фортуна. Так суддя Олексій Лаврів за одну атаку проігнорував два порушення в карному майданчику гостей (їхній представник знімав матч). Але про все по порядку.

Загалом звітний поєдинок виявився доволі скупим на ефектні та голеві моменти. Першим на гостроту «натякнув» Степан Маковійчук, який на 12-й хвилині обіграв на правому «вході» до карного майданчика двох суперників і спробував вцілити у ближню «дев’ятку», але м’яч просвистів за декілька сантиметрів від хрестовини. Вже за 2 хвилини під час стрімкої контратаки «Дністра» Олег Попов вийшов сам на сам з Василем Раковіцею, який зреагував на перший удар, але м’яч від ноги Попова закотився у ворота. Відігратися чернівчани могли на 20-й хвилині, але Костянтину Стародубовському вдалося перевести м’яча на кутовий.

Суддівські «репресії» розпочалися після 57-ї хвилини, коли Лаврів «нагородив», як кажуть, необов’язковою жовтою карткою Степана Маковійчука, який, напевно, «оцінив» це рішення не зовсім приємними для рефері епітетами. Той червону картку не показав, натомість у подальшому почав ще частіше «не помічати» порушення проти господарів. Приміром, на 65-й хвилині, коли Маковійчук випередив у чужому штрафному майданчику Сергія Сона, але не зміг пробити, бо отримав поштовх у спину, Лаврів дав зіграти далі. Атака продовжилася, і за декілька секунд оборонець затримав руками у воротарському майданчику Володимира Киф’яка, але й цього виявилося мало для призначення пенальті. На 68-й хвилині після навісу Маковійчука зі штрафного покинутий без опіки Дмитро Мельничук не зумів вцілити у ворота з кута кіперського майданчика. На 75-й хвилині страж воріт «Дністра» в ефектному стрибку відбив м’яча після небезпечного удару головою Маковійчука. На 81-й хвилині Ігор Печений відверто відштовхнув від м’яча Богдана Скибінського і вийшов сам на сам з Раковіцею. Суддівський свисток знову змовчав, але Печений перекинув не лише голкіпера, а й ворота.

Завершився ж двобій абсолютним алогізмом. Мельничук у простій ситуації помилився позиційно, що дозволило «дністровцям» вийти практично удвох на воротаря. Сергій Пономаренко віддав голевий пас, а Сергій Сон ударом у порожні ворота встановив остаточний рахунок.

Інші результати туру. «Факел» – «Енергія» – 1:0, «Нива» – «Нафтовик» – 1:0, «Верес» – «Єдність» – 0:2, «Інтер» – «Рось» – 1:0. 30 жовтня. «Карпати-2» – «Динамо-3», «Оболонь-2» – «Княжа».

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (02-11-06) | Автор: Михайло ДОБРИЙ
Просмотров: 767 | Рейтинг: 0.0/0