Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

ТРИ ОЧКИ ПІСЛЯ ДВОМІСЯЧНОЇ ПЕРЕРВИ
Майже два місяці чернівецька "Буковина" ніяк не могла святкувати перемогу у чемпіонаті України з футболу (2-а ліга). Крім цього наші земляки у трьох останніх матчах не могли вразити ворота суперника. Але як показав суботній поєдинок буковинської команди з долинським "Нафтовиком", наші футболісти не розучилися забивати. Героєм звітного поєдинку став Олександр Семенюк, який записав на свій рахунок три м'ячі.
У першій половині гри вже у дебюті гри Олександр майстерно виконав штрафний удар, і плямистий влетів у верхній кут долинської команди. До перерви мали можливості відзначитися Климус, Кифяк і все той же Семенюк, але рахунок залишився незмінним. Слід віддати належне гостям. Вони не відсиджувались в обороні, а гостро контратакували. Небезпечні удари Главацького і Бориса ліквідовував воротар "Буковини" Раковіца.
Після відпочинку на 47-й хвилині після влучного удару Семенюк вдруге потрапив в обійми товаришів по команді. Через п'ять хвилин "Буковина" заробила право на одинадцятиметровий удар після того, як у карному майданчику гості збили Кифяка. Удар Семенюка – і рахунок стає 3:0. Таким чином кращий бомбардир "Буковини" оформив хет-трик. Це був його 25-й м'яч за півтора року виступів за чернівецьку команду. Рахунок 3:0 до фінального свистка не змінився.
Глядачі залишали поле задоволеними. Слід сказати про поведінку наших уболівальників. Їх зібралося на стадіоні майже півтораста, але залишили вони купу сміття: лушпиння від зернят, пластмасові пляшки, газети. Тому працівникам стадіону до темряви довелося прибирати трибуни.
Інші результати 17-го туру: "Нива" – "Факел" – 0:1, "Єдність" – "Дністер" – 3:0, "Верес" – "Княжа" – 0:1, "Оболонь-2" – "Енергія" – 0:0,
Трійка лідерів: "Дністер" – 37 очок, "Факел" – 36, "Нива" – 28. У "Буковини" 21 очко і 9-та сходинка у турнірній таблиці.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (25-11-06) | Автор: Василь КОРЖЕВСЬКИЙ
Просмотров: 705 | Рейтинг: 0.0/0