Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

«Буковина» поступилася лідеру
Учора, 16 квітня, у 20-му турі першості України у другій лізі (група «А») чернівецька «Буковина» поступилася в Івано-Франківську лідерові турнірної таблиці, тамтешньому «Факелу» – 0:4. Перед поєдинком чернівчани опинилися у складному становищі. У команди практично була відсутня лавиця запасних гравців. Пояснюється це тим, що ще у міжсезоння «Буковину» залишили провідні гравці – досвідчений воротар Василь Раковиця та кращий бомбардир Олександр Семенюк (обидва виступають у складі одного з лідерів – тернопільської «Ниви»), а також Андрій Гордей («Дніпро», Черкаси), Роман Степанков («Оболонь-2», Київ), Степан Маковійчук (ФК «Кіцмань»), Олександр Маковійчук (ФК «Лужани»), Володимир Киф’як («Покуття», Снятин) і Василь Дроняк (ФК «Кіцмань»). А поповнення в «Буковини» зовсім не потужне. Це воротар Юрій Бахтіяров («Університет», Чернівці), Микола Колісниченко, Петро Федірчик (обидва – ФК «Лужани») та Олександр Мартинюк (Вінницька область). Більше ніхто за команду, в якій кількамісячна заборгованість по зарплаті, грати не хоче. Добре, що ще посприяла мерія, і «Буковина» сплатила 20 тисяч гривень стартового внеску. Заявлено за наш клуб лише 16 футболістів за можливих 22-х. Отож підсилювати гру під час матчів практично ніким, адже у складі – здебільшого 18-річні юнаки. А перед поєдинком з лідером через дискваліфікацію вибули Петро Климус і Дмитро Мельничук. – Див у футболі не буває, – скрушно розповів телефоном з Івано-Франківська головний тренер «Буковини» Юрій ШЕЛЕПНИЦЬКИЙ. – Уже в деб’юті матчу, на 10-й та 15-й хвилинах після двох помилок у захисті Богдана Скибінського та Максима Прокоповича господарі повели в рахунку 2:0. Відзначився досвідчений Ігор Худоб’як. «Буковина» за весь матч спромоглася лише на два неточних удари по воротах лідера 2-ї ліги. Івано-франківці мали велику ігрову і територіальну перевагу. Випустивши по перерві семеро нових футболістів, вони ще підсилили свою гру. А у буковинців вийшов на поле лише один гравець на заміну. Наші «підсіли» функціонально. І, як наслідок, на 68-й та на 75-й хвилинах після флангових проходів колишнього гравця «Буковини» Олега Керчу рахунок став розгромним для нашої команди. «Буковина» перебуває на 10-му місці, 23 очки. http://www.molbuk.cv.ua/article.asp?art_id=23266&retpath=search

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Gujrza (24-04-07) | Автор: Gujrza
Просмотров: 754 | Рейтинг: 0.0/0