Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

Гості зрівняли рахунок на доданих хвилинах
Несподіваний успіх ледь не відсвяткувала у черговому турі друголігової першості України з футболу чернівецька «Буковина», яка вдома не дотягнула лічені секунди до перемоги над претендентом на призове місце «Нивою» (Тернопіль).
«Буковина» (Чернівці) – «Нива»
(Тернопіль) – 1:1 (0:0).

На 3-й хвилині рахунок міг відкрити Олександр Семенюк, на 4-й та 7-й хвилинах після ударів Максима Клочка та Олександра Темерівського ворота рятував Василь Раковиця – ще декілька місяців тому це міг бути звіт про двосторонню тренувальну гру «Буковини». Тепер же Семенюк і Раковиця представляють Тернопіль. А чернівецька команда вкотре обстрілює новий і щоразу ще молодший за середнім віком гравців склад.

Звітний поєдинок не підтвердив різницею в майстерності очкову відстань між суперниками. Більше того, перевага здебільшого була на боці буковинців. Хоча небезпечних моментів обидві команди створили відверто мало.

На перших секундах другого тайму Дмитро Мельничук, Петро Климус та Олександр Темерівський організували непогану багатоходівку, яку останній завершив ударом у район лівої «дев’ятки». На 55-й хвилині Климус заробив штрафний майже на лінії чужого карного майданчика і сам пробив у лівий кут – Раковиця м’яча відбив, а Максимові Прокоповичу не вистачило трохи футбольного щастя, аби в грі на добивання влучити у вже порожні ворота. На 87-й хвилині історія зі штрафним повторилася, але вже доволі далеко від воріт – за 25-28 метрів. Ніби передчуваючи загрозу власним воротам, кіпер «Ниви» озвучив претензії на адресу арбітра, за що, зрештою, отримав подвійне покарання – спершу «гірчичника», а згодом м’яч після удару Климуса зрикошетив від захисника і знущально покотився у неприкритий правий кут.

Коли минали останні додані секунди і здавалося, що місцеві вболівальники отримають несподіваний за теперішніх реалій переможний подарунок, не менш прикра ситуація сталася і біля воріт «Буковини». Після малозагрозливої флангової передачі чернівецький легіонер «Ниви» Сашко Семенюк, вже лежачи на газоні, переправив м’яча у бік воріт. Дещо розгублений Юрій Бахтіяров встиг дотягнутися до нього, але Дмитро Кривий, що набігав, за мить повернув політ шкіряної кулі на 180 градусів.

Наступні ймовірні неприємності «Буковини» можуть бути пов’язані з… фінальною частиною Всеукраїнської Універсіади, яка збігається з календарною грою проти «Оболоні-2». Більшу частину основи складають студенти Чернівецького національного університету, які зобов’язані захищати футбольну честь рідного вузу. Якщо ПФЛ не задовольнить клопотання щодо переносу названого матчу, у чернівецької команди не залишиться гравців навіть для стартового складу. А отже, можлива неявка, від якої за крок і зняття з розіграшу…

До речі, щодо студентських футбольних баталій. Багато фахівців вважають, що друга ліга в теперішньому вигляді себе вичерпала і керівникам вітчизняного футболу варто подумати над перспективою замінити цей «трамплін до першої ліги» напіваматорськими змаганнями серед команд, які базуватимуться на вузах та спортивних школах.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (24-04-07) | Автор: Молодий буковинець
Просмотров: 783 | Рейтинг: 5.0/1