Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

"БУКОВИНА" ПРОГРАЛА КОМАНДІ УКРАЇНСЬКОГО МОУРІНЬО
В останньому поєдинку першості України – 2006/2007 чернівецькій «Буковині» довелося протидіяти команді Київської області «Княжа» (Щасливе). У лавах підопічних екс-головного тренера сімферопольської «Таврії» Олега Федорчука, на прізвисько Український Моуріньо, виступають футболісти, які пройшли школу вищої української ліги. А ось «Буковину» укомплектовано молодими гравцями. Як наслідок, більшість ігрового часу на полі домінували гості. На 15 та 23 хвилинах поєдинку воротам «Буковини» загрожували Богдан Варченко та Олександр Курневич. На щастя для буковинців у «рамці» чернівчан вдало діяв голкіпер Юрій Бахтіяров. За три хвилини до завершення основного часу першої половини зустрічі в перекладину воріт чернівчан влучив Олександр Курневич. Щодо «Буковини», то в першому таймі запам’ятався хіба що небезпечний удар Олександра Крохмалюка. М’яч пролетів повз ворота досвідченого голкіпера Романа Байрашевського.

Після перерви на полі у складі команди «Княжа» з’явився Євген Чепурненко. Олег Федорчук із заміною вгадав. Як наслідок, на 47 хвилині поєдинку Євген зумів засмутити Юрія Бахтіярова. Згодом Роман Негерей (54 хвилина), Василь Ткачук (55 хвилина) мали можливість збільшити перевагу своїй команді у рахунку. Однак в одних випадках вдало діяв Юрій Бахтіяров, а в інших – ударам футболістів «Княжа» забракло влучності. Тож поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь гостей. А ось «Буковина» в цьому році не здобула жодної перемоги. Аналіз виступу «Буковини» у сезоні – 2006/2007 читайте в наступному числі «ВЧ».

Склади команд:
«Буковина»: Юрій Бахтіяров, Дмитро Мельничук, Максим Прокопович, Олександр Тимерівський (Артем Григірчик, 65), Леонід Українець (Петро Федірчик, 46), Олександр Мартинюк (Іван Тодиренчук, 41), Олександр Крохмалюк, Андрій Лахнюк (74, Юрій Щербаков, 74), Олександр Тодорович, Максим Клочко, Петро Климус.
«Княжа»: Роман Байрашевський, Федір Прохоров, Роман Негерей, Володимир Поліщук, Олександр Гончар Юрій Войтович, 76), Богдан Варченко (Віталій Мілютін, 63), Василь Ткачук, Владислав Налигач, Сергій Сахно, Олександр Курневич, Олександр Курилко (Євген Чепурненко, 46).

Результати інших матчів тридцятого туру: «Факел» (Івано-Франківськ) – «Рось» (Біла Церква) – 3:0, «Нива» (Тернопіль) – «Енергія» (Южноукраїнськ) – 2:0, «Карпати-2» (Львів) – «Нафтовик» (Долина) – 0:0, «Оболонь-2» (Київ) – «Динамо-3» (Київ) – 1:1, «Нафком»(Бровари) – «Дністер» (Овідіополь) – 0:0, «Інтер» (Боярка) – «Єдність» (Плиски) – 1:5.

Після матчу
Кореспондент «Вечірки» попросив прокоментувати перебіг поєдинку головного тренера команди «Княжа» (Щасливе), екс-наставника «Таврії» із Сімферополя Олега Федорчука. Пан Федорчук зазначив: «Перевага моєї команди була відчутною. Однак якість гри футболістів «Княжа» мені не сподобалася. Не виключено, що думками футболісти вже перебували у відпустці. Добре, що незважаючи на це, ми здобули перемогу. Наступного року перед моїми підопічними стоятиме завдання потрапити в першу лігу».

Олексій МАМЧУК, "Вечірні Чернівці", №26, 28 червня 2007 р.
Фото Сергія Зарайського

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (02-07-07) | Автор: Олексій МАМЧУК
Просмотров: 890 | Рейтинг: 0.0/0