Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

Прикра поразка «Буковини»
Необов’язкової, як кажуть, поразки зазнала у черговому домашньому матчі друголігової першості України з футболу чернівецька «Буковина».
Хоча суперник – івано-франківський «Факел» – має (як зазначив нещодавній «буковинець», а тепер «факеловець» Василь Тофан) незрівнянно кращі фінансові можливості, досвідченіших виконавців та турнірне становище, підопічні Юрія Шелепницького цілком могли досягти і позитивного результату. Принаймні нагод для взяття воріт омолоджена чернівецька команда створила достатньо для того, аби не програти. А ось із реалізацією, на жаль, зовсім не склалося. Навіть лідер атак «Буковини» і кращий на сьогодні
бомбардир групи А ІІ ліги Олександр Семенюк не реалізував пенальті, який сам і заробив на 53-й хвилині. На той час ми вже програвали 0:1. На 26-й хвилині Олександр Ткачук невиправдано втратив м’яча біля чужих воріт, послідувала стрімка контратака, Романчук лівим флангом виграв спринтерський забіг у Скібинського і пробив в дальній кут, а Ревуцький залетів із м’ячем у ворота. Подвоїли рахунок гості теж не здобутим великими зусиллями голом. На 74-й хвилині арбітр призначив сумнівний штрафний за метр від лінії карного майданчика «Буковини», звідки капітан «Факела» Микуляк поцілив у правий нижній кут.
Інші результати 23 туру. «Нафтовик» – «Княжа» – 1:1 (Яремчук, 11 – Смарж, 41), «Чорногора» – «Житичі» – 0:0, «Карпати-2» – «Оболонь-2» – 2:0 (Фурта, 25, Опришко, 85), «Боярка-2006» – «Рава» – 0:3 (Габян, 23, 90, Уштан, 85), «Нива» – «Десна» – 0:0.