Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

«Буковина» зіграла внічию з «Поділлям»
Наша команда налаштовувалася тільки на перемогу й дуже хотіла її досягти.
Перебіг гри за важкої спеки засвідчив: гості розраховують на нічию, а господарі прагнуть перемоги. Гострих моментів було створено небагато. І були вони – на рахунку «Буковини», але реалізація явно залишала бажати кращого. Так, на 13-й хвилині після гарного удару Олександра Дележи на добивання йшов юний Максим Ілюк. Та пробив він вище «рамки». Згодом, на 31-й хвилині досвідчений Степан Маковійчук лівим краєм утік від захисників, після чого переадресував м’яч у центр. Там Віталій Ісаєв розпорядився нагодою невдало: шкіряний пролетів поруч із «дев’яткою».
У другому таймі «Буковина» також була ближчою, ніж «Поділля», до успіху. Зокрема, на 49-й хвилині Юрій Савка пройшов правим флангом і перепасував у центр. Там Максим Ілюк пробив у падінні. Воротар відчайдушно стрибнув, та м’яч пролетів повз ворота. А за сім хвилин Степан Маковійчук виходив віч-на-віч із голкіпером, проте гравець гостей Валерій Доценко встиг вибити м’яча на кутовий.
Розв’язка гри настала вже у компенсований арбітром час. Першими святкували успіх хмельничани. На 92-й хвилині В. Доценко зі штрафного навісив м’яч на ворота господарів, де передачу влучним ударом голови замкнув Лев Сергєєв – 0:1. Та за кілька секунд нападник «Буковини» Володимир Киф’як, котрий вийшов на заміну, ударом у нижній кут встановив остаточний вислід матчу – 1:1.
Богдан БЛАВАЦЬКИЙ, головний тренер гостей:
– Господарі мали більше моментів. Загалом результат – за грою, хоча шкода, що ми через втрату концентрації пропустили м’яч на останніх секундах. Це вже втретє трапляється з нами у цій першості.
Віктор МГЛИНЕЦЬ, головний тренер господарів:
– Гра була бойовою. Претензій до хлопців не маю. Хоча два-три моменти треба було реалізовувати. Гравці «Буковини» непогано себе показали. Але нам потрібно ще багато над собою працювати.
«Буковина» зараз перебуває на 4-му місці турнірної таблиці: дві перемоги, дві нічиї, одна поразка, різниця м’ячів – 5:3 і вісім очок. У п’ятницю, 31 серпня, чернівчани грають у рамках 6-го туру у Коростені Житомирської області з тамтешнім футбольним клубом.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (28-08-07) | Автор: Сергій КУКУРУДЗ
Просмотров: 996 | Рейтинг: 0.0/0