Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

«Буковина» любить «інфарктні» перемоги?
Якщо згадати ще домашній двобій з «Поділлям», коли «Буковина» примудрилася в доданий час пропустити і відновити рівновагу, можна зрозуміти, чому наш колектив почали напівжартома називати «інфарктним». Треба було бачити, в якому психоемоційному стані перебували і як реагували президент клубу Василь Федорюк та присутні на «урядовій трибуні» представники обласної та міської влади на потенційно голеві, але реально «сухі» атаки чернівецьких футболістів.

«Буковина» (Чернівці) – «Єдність» (Плиски) – 1:0.
Гол: Максим Ілюк (88).
Судді: Я. Козик (Мукачеве), В. Криницький (Рівне), І. Гарлач (Ужгород). Делегат ФФУ – Олександр Бойко (Київ).

«БУКОВИНА»: Павло Сиротін, Степан Маковійчук (Володимир Киф’як, 90), Богдан Скибінський, Сергій Гамаль – к/к, Максим Ілюк (Сергій Головачук, 90+1), Петро Климус, Юрій Савка (Олександр Темерівський, 46), Олег Керчу, Віталій Ісаєв (Олександр Дележа, 47), Михайло Рябий, Олександр Маковійчук (Дмитро Мельничук, 89). Запасні: Юрій Бахтіяров, Максим Прокопович. Тренер – Віктор Мглинець.

«ЄДНІСТЬ»: Юрій Клименко, Віталій Рижковий, Сергій Якименко, Сергій Гайдамака – к/к, Олексій Олешко (Андрій Деркач, 55), Олександр Поздєєв (Олександр Ломко, 90), Максим Легеда (Вадим Костяний, 67), Олександр Голошев, Олександр Поліщук, Максим Омельченко (Артем Миронов, 75), Ігор Продан. Запасні: Владислав Чернєєв, Євген Туркеня. Тренер – Анатолій Мурахівський.

Попередження: Скибінський (73), Керчу (83) – Якименко (53).

Майже половину першого тайму команди грали, як кажуть, «без воріт». Перший раз забитися швидше серця уболівальників змусили на 20-й хвилині, коли після подачі Олега Керчу від кутового прапорця Степан Маковійчук чиркнув головою, а юний Максим Ілюк на якусь мить не встиг, аби переправити м’яча у порожні ворота. Через три хвилини Керчу подав штрафний з лівого флангу – декілька рикошетів, і м’яч «ліг» на ногу Юрієві Савці, який з 15-ти метрів пробив за лічені сантиметри вище «дев’ятки». Найреальніший шанс повести в рахунку у першій 45-хвилинці буковинці втратили на 33-й хвилині. Ілюк вийшов сам на сам з голкіпером, обіграв його, але чомусь не закотив одразу м’яча лівою ногою в порожні ворота, а просунувся вперед і в підсумку так зменшив кут «обстрілу», що не зміг влучити у ціль. На 45-й хвилині продемонструвати свою майстерність Юрія Клименка потужним ударом змусив Михайло Рябий.
Розв’язка настала на 88-й хвилині. Олександр Дележа з лівого флангу навісив на ближній кут воротарського майданчика, Маковійчук головою переправив м’яча далі на Ілюка, якому залишилося лише правильно підставити ногу – 1:0. На третій доданій хвилині підопічні Віктора Мглинця могли подвоїти рахунок. Клименко підключився до атаки під час подачі кутового, чернівчани заволоділи м’ячем, але надто довго тягнули з ударом у покинуті ворота, як наслідок, кіпер встиг дотягнутися до м’яча після удару Володимира Киф’яка.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (12-09-07) | Автор: Михайло ДОБРИЙ
Просмотров: 1069 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0