Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

«Буковина» дала бій лідеру друголігової групи А
«Бідна», порівняно з іншими претендентами на вихід до І ліги, чернівецька «Буковина» не лише дала бій лідеру групи А друголігової першості України з футболу, а й довела, що цей склад, попри скептицизм багатьох уболівальників, може мати перспективу і майбутнє.
«Буковина» (Чернівці) – «Княжа» (Щасливе) – 0:0

«БУКОВИНА»: Павло Сиротін, Степан Маковійчук, Богдан Скибінський, Сергій Гамаль – к/к, Максим Ілюк (Сергій Головачук, 88), Петро Климус, Олександр Тодорович (Максим Прокопович, 45), Олег Керчу (Дмитро Мельничук, 84), Олександр Дележа, Михайло Рябий (Олександр Темерівський, 70), Олександр Маковійчук (Юрій Савка, 53). Запасні: Юрій Бахтіяров, Володимир Кифяк. Тренер – Віктор Мглинець.

«КНЯЖА»: Роман Байрашевський – к/к, Федір Прохоров (Сергій Сахно, 41), Владислав Налигач, Олександр Жданов, Олександр Гайовий, Олександр Курневич, Олександр Курилко, Олександр Шимко, Роман Литовчак (Іван Литвинюк, 62), Олександр Мандзюк (Андрій Малик, 72), Павло Худзик.
ЗАПАСНІ: Андрій Скрипник, Сергій Герасимець, Сергій Кушка, Ігор Ігнатенко. Тренер – Степан Матвіїв.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Олександр Дележа (12), Михайло Рябий (53), Олександр Шимко (87), Роман Байрашевський (89).

Звітний двобій засвідчив, що «Княжу» ще ранувато записувати у фаворити групи А. Принаймні у Чернівцях команда зі Щасливого, як кажуть, «не тягнула» своєю грою на одноосібного лідера.
Вже на 4-й хвилині господарі поля могли повести в рахунку. Під час стрімкої атаки Максим Ілюк віддав перспективний пас Михайлові Рябому, який з доброї позиції вдарив у досяжну для воротаря зону. На 33-й хвилині Керчу ледь не виконав з кутового «сухий лист» – останньої миті до м’яча догягнувся голкіпер. І той же Керчу за дві хвилини до перерви влучив у стійку воріт.
Початок другої 45-хвилинки ледь не виявився фатальним для «Буковини». Помилка Петра Климуса вивела форда гостей на ударну позицію, але, на щастя для чернівчан, м’яч влучив у стійку. Надалі ближчими до успіху знову були буковинці. На 80-й хвилині Степан Маковійчук з лівого флангу вийшов «на побачення» з Байрашевським, воротар його удар відбив, а Ілюк, що набігав, здавалося, доведе справу до логічного кінця, буквально за сантиметри розминувся з м’ячем.

Інші результати 9-го туру. «Карпати-2» – «Оболонь-2» – 2:2 (Ігор Тістик, 1, Юрій Габовда, 85 – Андрій Будний, 48, Олександр Антоненко, +88), «Енергія» – «Рось» – 1:0, «Верес» – «Єдність» – 4:1, «Нафтовик» – ФК «Коростень» – 1:2, «Нафком» – «Поділля-Хмельницький» – 1:2, «Арсенал» – «Нива-Світанок» – 2:1, «Динамо-3» – «Нива» – 0:1.

28 вересня. «Рось» – «Буковина».

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (27-09-07) | Автор: Михайло ДОБРИЙ
Просмотров: 1005 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/1