Пятница, 19-04-24, 18:28
ФК "БУКОВИНА"
 
[01-04-11] [Газетные вырезки]
Буковина (Чернівці) - Динамо-2 (Київ) 1:0 (0)
[18-01-11] [Газетные вырезки]
Закарпаття - Буковина (1)
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Архив - только для чтения
Форум » ФК "Буковина" » Сезон 2008-2009 рр. » 10 тур. 18.09.2008. Буковина-Оболонь-2
10 тур. 18.09.2008. Буковина-Оболонь-2
XaviДата: Пятница, 19-09-08, 20:23 | Сообщение # 16
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
fear biggrin
 
ArthurIvMardДата: Вторник, 23-09-08, 12:29 | Сообщение # 17
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Славик)
и Юрию Шелепницкому....

Уважуха!


Я с Буковиной с 1980-го. А Вы?
 
BruklinДата: Вторник, 23-09-08, 15:36 | Сообщение # 18
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 92
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Славик)
к сожалению так и есть..... я только не могу понять.... бизнесменов у нас хватает....и то солидных.... ну неужели никто не хочет стать "Суркисом", "Ахметовым".... неужели менталитет западной Украины душит и все живут сегодняшним днем и никто не хочет что то развивать не только для своего кошелька, но и для людей!!! Бизнесмены с востока возьмите нас в плен!!!! или може богатые евреи.... вернитесь!!!! В советское время мы играли на равных в первенстве... а теперь в ж...
Обидно за наш футбольный край!!!

Ось тут не згоден. Наприклад Ви заробляєте 1000 гривень, а Вам кажуть, ну чому ви не даєте 100 гривень щоб якійсь певній, невідомій Вам, частині населення Буковини було добре. Причому сотню цю ви маєте дати на розвиток бобслєю у Герцаївському районі. Причому народ у Герці не розуміє, чому це Ви такий багатий, а жметеся для бобслєю бабки, адже він приносить задоволення людям, тай збірна Герцаївського району за радянських часів непогано виступала на спартакіадах...розумієте про шо я.
Розумієте треба щоб співпало декілька факторів. Щолб чувак мав мільйони, і не менше 100-200, щоб чувак любив футбол, або хоча б шоб він йому подобався, і щоб чувак був з Буковини і любив цей край.
Із перспективних тільки Фірташ, але любові до футболу в нього ніхто не помічав, тому думаю це порожні балачки...Поки Ви особисто не заробите 100 мільйонів і не поділитесь з Буковиною, вважаю нічого путнього не буде...;)
 
grafsonДата: Пятница, 26-09-08, 17:23 | Сообщение # 19
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 50
Репутация: 1
Статус: Offline
2 Xavi - .. имхо.. надо болеть за то что есть ..
Треба вболівати за клуб, рідну команду, а не за футболістів, тренера. Сьогодні вони є, завтра - нема. А Буковина і її фанати будуть завжди !!!


Завжди і всюди...
 
XaviДата: Воскресенье, 28-09-08, 12:52 | Сообщение # 20
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
маячня придумана для самовиправдання тими людьми, які не можуть відрізнити одного гравця своєї команди від іншого..
 
Форум » ФК "Буковина" » Сезон 2008-2009 рр. » 10 тур. 18.09.2008. Буковина-Оболонь-2
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright MyCorp © 2006