Пятница, 29-03-24, 07:16

Главная » 2008 » Апрель » 02
Мільярдер 1 квітня у Чернівцях не має наміру жартувати
Один із найбагатших українців – співзасновник «РосУкрЕнерго» Дмитро Фірташ, який, як відомо, перші кроки в бізнесі робив у Чернівцях – нарешті вирішив серйозно віддячити рідним місцям. Про його перший жест вже добре відомо – у рамках реалізації проекту «Зігрій дитину любов’ю», який передбачає адресну допомогу багатодітним родинам, п. Фірташ офіційно задекларував намір зробити мільйонні внески на будівництво відповідного житла для багатодітних сімей Тернопільщини (де він народився) та Буковини. Тепер, схоже, на черзі спортивні інвестиції. Принаймні на це «натякають» деталі плану перебування Дмитра Фірташа 1 квітня на Буковині, адже ж невипадково в рамках візиту олігарх вийде в прямий ефір на одному з місцевих телеканалів разом із ... Читать дальше »
Просмотров: 1031 | Добавил: Gujrza | Дата: 02-04-08 | Комментарии (6)

З великим рахунком 4:1 чернівецька «Буковина» перемогла у товариському матчі збірну аматорів Івано-Франківської області.
Як повідомив «МБ» головний тренер команди Віктор МГЛИНЕЦЬ, йому складно було налаштовувати футболістів на матч, адже рівень аматорів – зовсім не той, який чекає на чернівчан у другій лізі.
У грі з галичанами буковинці цілковито володіли ігровою і територіальною перевагою, особливо – у другому таймі, коли суперники помітно підсіли. Вже на 10-й хвилині триходівка Маковійчук – Семенюк – Ілюк завершилася виходом останнього сам на сам із воротарем і голом. А після гарної комбінації на 30-й хвилині вже відзначився Олександр Семенюк.
У другому таймі – на 57-й хвилині після помилки голкіпера Максим Ілюк уразив порожні ворота – 3:0. Потім забили господарі, пр ... Читать дальше »
Просмотров: 800 | Добавил: Gujrza | Дата: 02-04-08 | Комментарии (0)