Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

«Буковина» програла в Коростені
З несподіваним рахунком 0:3 чернівецька «Буковина» програла в Коростені тамтешньому ФК у 13-му турі друголігової першості України. Господарі до матчу посідали лише 13-ий рядок турнірної таблиці, а «Буковина» йшла четвертою. А ще на результат вплинула чутка, нібито коростенці через заборгованість із зарплати відмовляються вийти на поле. Однак гроші їм, вочевидь, частково виплатили, і господарі виявилися достатньо мотивованими.
Наша команда вийшла таким складом: Василь Раковіца, Сергій Гамаль (Богдан Скибінський,70), Олександр Маковійчук, Василь Тофан, Петро Климус (Сергій Куприч,82), Михайло Рябий, Олександр Темерівський (Степан Винник, 72), Олександр Тодорович (Олег Стафійчук,82), Олег Керчу, Максим Ілюк, Максим Клочко (Юрій Максименко, 70).
Як повідомив головний тренер «Буковини» Віктор МГЛИНЕЦЬ, уже до десятої хвилини гості втратили три моменти для здобуття воріт. Не влучили у рамку Максим Клочко, Олександр Темерівський і Максим Ілюк. Натомість на 19-ій хвилині Василь Тофан віддав м’яча у ноги супернику, і Йосип Кадар здобув перші ворота.
Буковинці не знітилися. Небезпечно б’є у падінні Максим Ілюк, але м’яч пролітає повз ціль. А на 30-ій хвилині Олег Керчу подав у штрафний майданчик, де Максим Клочко не влучив у порожні ворота. Далі була так звана зворотня атака. Помилилися наші оборонці Олександр Маковійчук, Сергій Гамаль і Василь Тофан. Після навісу на штрафний майданчик «Буковини» Андрій Грищенко забив буквально з одного метра – 2:0.
По перерві, на 50-ій хвилині, Петро Климус опинився віч-на-віч із воротарем, але пробив повз ціль. А невдовзі, на 58-ій хвилині, він порушив правила у 30 метрах від воріт «Буковини». До м’яча підійшов Андрій Пустовіт і вгатив його у самісіньку «дев’ятку». Наш воротар тут виявився безсилим.
Відтак стало зрозуміло, що ФК «Коростень» переможе. Ще був момент в Олега Керчу. Він вийшов на воротаря з кута, але, на жаль, схибив. Решту часу команди догравали матч. М’яч був переважно у центрі поля.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Oleg_old (24-10-08) | Автор: Сергій КУКУРУДЗ
Просмотров: 1476 | Рейтинг: 0.0/0