Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

Один керівник – 1:0, два керівники – 2:0
Без поразок виступає на старті друголігової першості України чернівецька «Буковина». У другому домашньому поєдинку підопічні Віктора Мглинця впевнено здолали «Арсенал» із Білої Церкви.
«Буковина» (Чернівці) – «Арсенал» (Біла Церква) – 2:0 (1:0)
Голи: Степан Маковійчук (8, 72).
Ажіотаж навколо заяв нового керівництва клубу «Буковина» щодо претензій на путівку до І ліги не лише повернув на стадіон вболівальників, які засумували за успіхами улюбленої команди, а й спричинив аншлаг на гостьовій трибуні. Місцеві дотепники напівжартома навіть відзначили закономірність: на стартовому матчі був присутній мер Микола Федорук – виграли 1:0, на звітний поєдинок «підтягнувся» і губернатор Володимир Куліш – переможний рахунок подвоївся, прийде і голова облради Іван Шилепницький – буде 3:0.
Зустріч розпочалася під диктовку господарів поля, які прагнули якнайшвидше подарувати своїм шанувальникам «маленьке диво». І це їм вдалося вже на 8 хвилині, коли Степан Маковійчук ударом з середньої дистанції змусив капітулювати Ігоря Білана. Далі гра йшла практично без голевих моментів. Наступну «пожежу» біля воріт «Арсенала» організував на 30-й хвилині Степан Маковійчук, який ледь не вийшов на побачення з кіпером, але трішки заплутався з м’ячем, чого вистачило оборонцеві, аби розрядити обстановку. На 38-й хвилині «каноніру» Костянтину Деревльову дали можливість двічі пробити з центру чужого карного майданчика – перший удар відбив Павло Сіротин, а другий прийшовся в захисника. Другу половину зустрічі активніше розпочали гості. Принагідно «активізувався» і юний арбітр Юрій Синишин, який неодноразово помилявся на користь «Арсенала». На 58-й хвилині він не помітив гри рукою, і легка розгубленість буковинців дозволила Костянтину Мурашкові небезпечно пробити з 14-ти метрів, але м’яч влучив у захисника. На 69-й хвилині невисокий на зріст Степан Маковійчук у боротьбі за верхову передачу перестрибнув у ділянці 11-метрової позначки воротаря і скинув м’яча Олександрові Темерівському, який дивом з декількох метрів не влучив головою в порожні ворота. Щоправда, миттю раніше рефері свиснув, зафіксувавши з боку Маковійчука «порушення».
Доля матчу вирішилася на 72-й хвилині, коли Савка чудовим пасом «розрізав» оборону гостей і вивів сам на сам з воротарем Степана Маковійчука, який холоднокровно подвоїв рахунок.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (17-08-07) | Автор: Григорій ПАСАТ
Просмотров: 924 | Рейтинг: 0.0/0