Понедельник, 06-05-24, 01:28

Главная » 2008 » Февраль » 5 » У контрольному матчі «Буковина» здолала молодших партнерів
У контрольному матчі «Буковина» здолала молодших партнерів
17:43
Готуючись до сезону, чернівецька «Буковина» під орудою Віктора Мглинця зіграла в Чернівцях на штучному полі ФОКу «Олімпія» товариські матчі з СДЮСШ «Буковина». Формат зустрічей був таким: два матчі двома складами у два тайми по 35 хвилин.
Поєдинок перших складів минув під диктовку «Буковини». Її перевага була беззаперечною. На 15-ій хвилині з подачі Олександра Маковійчука влучним ударом головою відзначився новачок «Буковини» Ігор Вонс, який грав раніше за клуб першої ліги «Енергетик» (Бурштин). Він же в один дотик після кутового за 10 хвилин здобув другі ворота. А загалом мало було гостроти та ударів. Різниця в класі суперників – очевидна. Тому «Буковина» виглядала потужнішою, проте по перерві втратила ще декілька нагод для здобуття воріт (Богдан Скибінський, Василь Тофан, Михайло Рябий). Отже, – 2:0.
У першому таймі других складів точилася рівна боротьба. 17-річним вихованцям спортшколи все ж не вистачало класу. Тож підопічні Віктора Мглинця забили двічі. Після прострілів із флангів відзначилися Олександр Дележа (15 хв.) та Олександр Тодорович
(30 хв.). У матчі трапився прикрий епізод: новачку «Буковини» Андрію Проціву, запрошеному з Коломиї, в ігровому зіткненні зламали ногу, і хлопець надовго вибув зі складу.
У другому таймі цілковито переважала «Буковина». М’яч постійно гостював на половині поля підопічних Юрія Крафта, та рахунок 2:0 так і не змінився.
Віктор МГЛИНЕЦЬ, головний тренер «Буковини»:
– Мої хлопці серйозно не налаштовувалися на гру, бо, напевно, передбачали результат. На їхніх діях позначилася втома, адже ми тиждень перед тим серйозно працювали. Не було легкості, свіжості у діях, та це виправдано. Вирізняти з-поміж гравців нікого не буду.
Юрій КРАФТ, головний тренер СДЮСШ:
– У першому матчі ми виставили експериментальний склад. Футболісти не були зіграні між собою. А в другій грі виглядали збалансованішими. Було витримано тактичні схеми, і в обороні ми відпрацювали заплановані варіанти. Такі спаринги потрібні, а вчитися краще, ніж перемагати.
«Буковина» продовжує підготовку до сезону у Чернівцях. Штучне поле на «Олімпії» надають команді наразі раз на день, а тренерам би хотілося, щоби гравці ще більше перебували на футбольному полі, награвали склад і окремі комбінаційні моменти.
Наступний спаринг заплановано з чернівецьким «Університетом». До кінця лютого команда тренуватиметься у Чернівцях, а потім вирушить до Болгарії.
Поновиться першість у другій лізі третього квітня. Цього дня «Буковина», яка перебуває на третій сходинці турнірної таблиці, прийме у рамках 17-го туру «Нафком» (Бровари).

Просмотров: 794 | Добавил: Gujrza