Пятница, 26-04-24, 10:20

Главная » 2008 » Февраль » 27
Унічию 2:2 зіграла чернівецька «Буковина» товариський матч з хмельницьким «Поділлям». (Обидва клуби, нагадаємо, виступають у групі «А» другої ліги. «Буковина» перебуває на третьому місці (29 очок), а «Поділля» – на п’ятому (28). Матч відбувся на штучному полі спорткомплексу «Олімпія».
У першому таймі перевагою володіла «Буковина», проте гострих моментів було обмаль. І все ж на перерву чернівчани пішли, ведучи в рахунку, – захисник Віталій Ісаєв влучним ударом з 18-ти метрів відкрив рахунок.
По перерві «Поділля» вирівняло гру, але моментів все ж більше було у «Буковини». Зокрема, схибили з вигідних позицій Максим Ілюк і Степан Маковійчук. А ось гості у період з 65-ї до 70-ї хвилини встигли відзначитися двічі через помилки буковинців у центрі поля і захисті. Та було би несправе ... Читать дальше »
Просмотров: 819 | Добавил: Gujrza | Дата: 27-02-08 | Комментарии (0)