Суббота, 27-04-24, 18:03

Главная » 2008 » Апрель » 2 » «Буковина» перемогла збірну аматорів
«Буковина» перемогла збірну аматорів
09:23
З великим рахунком 4:1 чернівецька «Буковина» перемогла у товариському матчі збірну аматорів Івано-Франківської області.
Як повідомив «МБ» головний тренер команди Віктор МГЛИНЕЦЬ, йому складно було налаштовувати футболістів на матч, адже рівень аматорів – зовсім не той, який чекає на чернівчан у другій лізі.
У грі з галичанами буковинці цілковито володіли ігровою і територіальною перевагою, особливо – у другому таймі, коли суперники помітно підсіли. Вже на 10-й хвилині триходівка Маковійчук – Семенюк – Ілюк завершилася виходом останнього сам на сам із воротарем і голом. А після гарної комбінації на 30-й хвилині вже відзначився Олександр Семенюк.
У другому таймі – на 57-й хвилині після помилки голкіпера Максим Ілюк уразив порожні ворота – 3:0. Потім забили господарі, причому з явного положення «поза грою». Ще декілька разів буковинці виходили віч-на-віч з голкіпером, але суддівський прапорець раз по раз фіксував офсайд. А на 80-й хвилині Степан Маковійчук подав з правого флангу пас, «відрізавши» захисника і воротаря, і Олександр Семенюк встановив остаточний результат матчу – 4:1.
Останні дні перед поновленням турніру в другій лізі «Буковина» тренується вдома, виїжджаючи на заняття на поле села Коровія Глибоцького району. Вийти на газон стадіону «Буковина» команді дозволять, очевидно, лише раз – напередодні першої весняної гри. До речі, як і супернику – аутсайдеру групи А другої ліги «Нафкому» з Броварів. Матч відбудеться 3 квітня, о 16.00, на стадіоні «Буковина».
Нагадаємо, що турнірну таблицю, наразі очолюють «Княжа» (Щасливе, Київської області) – 39 очок, «Нива» (Тернопіль) – 36 і «Буковина» – 29 очок. (С. Кукурудз)

Просмотров: 805 | Добавил: Gujrza