Воскресенье, 28-04-24, 17:15

Главная » 2012 » Октябрь » 16 » Буковина» (Чернівці) – «Геліос» (Харків) – 1:1 (1:1)
Буковина» (Чернівці) – «Геліос» (Харків) – 1:1 (1:1)
07:53

15 жовтня. СОУ «Буковина». 1200 глядачів.

Арбітр – Бондар (Київ), асистенти арбітра – Карпяк (Львів), Гарлач (Ужгород), четвертий арбітр – Дарійчук (Чернівці), інспектор ФФУ – Безсмертний (Кіровоград).

«Буковина»: Когут, Донець, Аблітаров, Дорош, Вечтомов (Керчу, 85), Якименко (Бровченко, 80), Сантрапинських (Ушаков, 90+2), Циколія, Платон, Найко, Савін (Маковійчук, 76). Запасні: Тукач, Ятленко, Шупік. Тренер – Вадим Заяць.

«Геліос»: Сидоренко, Налигач, Лобойко, Худобяк, Комарницький, Костюк (Лисицин, 63), Герасимець, Борзенко, Тістик (Корольчук, 87), Расков (Давидов, 63), Долгий. Запасні: Рябой, Гальчук, Лозовий, Качур. Тренер – Володимир Шеховцов.

Голи: Налигач (6), Платон (18).

Попередження: Дорош (44), Комарницький (50), Лобойко (76), Вечтомов (85),

Команда «Геліос» (Харків) є незручним суперником для нашої «Буковини». У попередніх двох сезонах харківський колектив вивозив із Чернівців очки. На жаль, і у сьогоднішній зустрічі підопічним Вадима Зайця не вдалося святкувати перемогу. Вже на 6 хвилині гості зуміли вразити «рамку» Богдана Когута. Гості виконували штрафний на правому фланзі атаки. Після подачі Антона Долгого на виході зіграв Богдан Когут, який потрапив шкіряною кулею у Владислава Налигача. Захисник «Геліоса» і переправив мяч у ворота «Буковини».

Через 5 хвилин кутовий виконував Євген Сантрапинських, а ось Олександр Вечтомов спромігся завдати удару головою – повз «рамку». А на 13 хвилині голкіпер харківської команди Денис Сидоренко двічі (!) врятував свій колектив від голу. Зокрема, Денис зреагував на удар капітана «Буковини» Руслана Платона. Згодом той же Руслан Платон зумів зрівняти рахунок. Спочатку Денис Сидоренко зумів парирувати удар нашого гравця, однак Руслан таки зумів «розпечатати» ворота суперника. Після успіху наші земляки продовжували атакувати «рамку» гостей. Зокрема, удари Романа Дороша та Антона Савіна заблокували гравці харківської команди. А на 43 та 44 хвилинах на ударну позицію виходили Олександр Вечтомов і Руслан Платон. Удар Олександра головою взяв Денис Сидоренко, а «пострілу» Руслана забракло влучності. Вже у доданий арбітром до першого тайму час Євген Сантрапинських обіграв майже половину складу «Геліоса», однак шкіряна куля опинилася у руках Дениса Сидоренка. А ось на удар Ігоря Тістика зреагував Богдан Когут.

На 52 хвилині матчу воротам «Буковини» загрожував Антон Долгий, який завдав удару з метрів дванадцяти. У цьому епізоді вдало діяв Богдан Когут. Через 9 хвилин на ударну позицію виходив Ігор Тістик. Богдан Когут парирував удар суперника. А за 16 хвилин до завершення основного часу гри наш воротар перевів мяча на кутовий пісоля удару Сергія Герасимця. А ось на 75 хвилині гри Ігор Худобяк вибіг на «побачення» з Богданом Когутом. На щастя, наш воротар зумів ліквідувати загрозу. На останній хвилині основного часу удару завдавав Євген Сантрапинських – вище воріт. Підсумок гри – 1:1.