Воскресенье, 28-04-24, 02:01

Главная » 2012 » Октябрь » 20 » «Буковина» (Чернівці) – «Сталь» (Алчевськ) – 3:0 (1:0)
«Буковина» (Чернівці) – «Сталь» (Алчевськ) – 3:0 (1:0)
10:36

19 жовтня. Чернівці. СОУ «Буковина». 1200 глядачів.

Арбітр – Махно (Кіровоград), асистенти арбітра – Приймачук (Рівне), Дудчик (Чернігів), четвертий арбітр – Дарійчук (Чернівецька область), інспектор ФФУ – Митровський (Ужгород).

«Буковина»: Когут, Донець (Ятленко, 46), Вечтомов, Аблітаров, Циколія, Сантрапинських, Якименко (Маковійчук, 65), Керчу (Бровченко, 85), Найко, Савін, Платон (Шупік, 78). Запасні: Тукач, Колесник, Ушаков. Тренер – Вадим Заяць.

«Сталь»: Комарицький, Солдат, Єрмаков, Кондратюк, Чеботаєв, Степанюк, Нгаха Пунгує Колінс (Батюшин, 70), Грицай (Акименко, 53), Поступаленко, Сікорський (Романчук, 56), Локтіонов (Троцько, 90). Запасні: Ганєв, Мироненко, Козак. Тренер – Анатолій Волобуєв.

Голи: Донець (26), Ятленко (47), Маковійчук (90+2).

Попередження: Савін (8), Найко (32), Ятленко (57), Чеботаєв (68), Вечтомов (69), Єрмаков (71), Акименко (84), Поступаленко (90+3).

Вилучення: Чеботаєв (77, друге попередження).

Після втрати очок у шести матчах поспіль чернівецька «Буковина» грала у рідних стінах із лідером змагань – командою «Сталь» (Алчевськ). Якщо проаналізувати виступи підопічних Вадима Зайця в двох останніх роках, то пригадуються домашні перемоги наших земляків над лідерами першості України - ПФК «Олександрія» (3:1), одеським «Чорноморцем» (3:0), запорізьким «Металургом» (3:2). Звісно, що вболівальники «Буковини» сподівалися на те, що і цього разу команда, яка претендує на лідерство, у Чернівцях очок не здобуде.

Щодо гри, то футболісти «Буковини» мали нагоду відзначитися на 21 хвилині матчу. Наш гравець Євген Сантрапинських виконував штрафний з 20 метрів. На жаль, «пострілу» Євгена трохи забракло влучності. Через дві хвилини небезпечно пробивав по «рамці» суперника Антон Савін. Досвідчений голкіпер «Сталі» Андрій Комарицький перевів шкіряну кулю на кутовий. А згодом Андрій Донець (26 хвилина) після подачі кутового завдав влучного удару головою. На жаль, у цьому ігровому епізоді Андрій зазнав травми у зіткненні з капітаном «Сталі» Нгахою Пунгуе Колінсом та у другому таймі на поле не вийшов. Під завісу першого тайму шанс збільшити перевагу «Буковини» в рахунку мав Євген Сантрапинських. І цього разу нашому футболістові не вдалося завдати влучного удару.

А вже у дебюті другого тайму буковинці відзначилися вдруге. Автором результативного удару став Андрій Ятленко (47 хвилина), який замінив травмованого Андрія Донця. Через 20 хвилин воротам «Буковини» загрожував Олександр Акименко, який вийшов на заміну. Богдан Когут зумів ліквідувати загрозу.

За 5 хвилин до завершення основного часу другого тайму небезпечно пробивав зі штрафного Різван Аблітаров. Андрій Комарицький перевів мяча на кутовий. А вже у доданий арбітром час Степан Маковійчук, який отримав передачу від Олександра Вечтомова, втретє засмутив голкіпера «Сталі». Підсумок гри – 3:0 на користь «Буковини».