Четверг, 28-03-24, 12:15
ФК "БУКОВИНА"
 
[01-04-11] [Газетные вырезки]
Буковина (Чернівці) - Динамо-2 (Київ) 1:0 (0)
[18-01-11] [Газетные вырезки]
Закарпаття - Буковина (1)
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » ФК "Буковина" » 5-й Сектор » Ultras and hools (info)
Ultras and hools
pashkosДата: Вторник, 21-08-07, 01:18 | Сообщение # 61
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
Як це ви пацани від вінницьких получили всього за 40 секунд?
 
jinGOДата: Вторник, 21-08-07, 13:12 | Сообщение # 62
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Репутация: 1
Статус: Offline
pashkos,
ти хто такий взагалі?
 
pashkosДата: Суббота, 25-08-07, 01:29 | Сообщение # 63
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
Що ти маєшь на увазі коли питаєшь хто я такий? я чернівчанин, який зараз за кордоном живе...
Так що хтось розкаже що й чому чи то стидно... я ж не питаю імена хто бився й де живуть питаю, чому така слаба підготовка й що там сталося....
 
BruklinДата: Суббота, 08-09-07, 16:44 | Сообщение # 64
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 92
Репутация: 0
Статус: Offline
Подвійні враження від матчу. Перемога Буковини то звичайно супер, але після матчу довелося наблюдати зграю хулів (а не фанів Буковини). Я чесно кажучи був іншої думки тому був неприємно вражений. Спочатку ці "високоінтелектуальні" фани скандували при виході зі стадіону "Сука..." (друге слово так і не розчув). А потім почали тикати факи у бік мєнтів говорячи відомі слова, які мєнтам у силу незнання англійської мови звичайно були незрозумілі wink В мене питання до Вас, якщо тут хтось є з тієї зграї. Це що прояв інтелекту фанів Буковини, та навіть останній Кузьміч не став би себе так вести. Далі, якого х вийшли і з забору стали тикати факи, це прояв сміливості? Вопчєм раніше я пишався тим, що команда має фанів, тепер бачу немає...
 
bukoultrasДата: Воскресенье, 09-09-07, 23:39 | Сообщение # 65
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 82
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Саньок)
Подвійні враження від матчу. Перемога Буковини то звичайно супер, але після матчу довелося наблюдати зграю хулів (а не фанів Буковини). Я чесно кажучи був іншої думки тому був неприємно вражений. Спочатку ці "високоінтелектуальні" фани скандували при виході зі стадіону "Сука..." (друге слово так і не розчув). А потім почали тикати факи у бік мєнтів говорячи відомі слова, які мєнтам у силу незнання англійської мови звичайно були незрозумілі В мене питання до Вас, якщо тут хтось є з тієї зграї. Це що прояв інтелекту фанів Буковини, та навіть останній Кузьміч не став би себе так вести. Далі, якого х вийшли і з забору стали тикати факи, це прояв сміливості? Вопчєм раніше я пишався тим, що команда має фанів, тепер бачу немає...

NO ONE LIKE US,BUT WE DON`T CARE!!!



НА КОЛІНА ПЕРЕД УКРАЇНОЮ
CCF
 
СаньокДата: Понедельник, 10-09-07, 01:06 | Сообщение # 66
Тифози
Группа: Пользователи
Сообщений: 391
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (bukoultras)
NO ONE LIKE US,BUT WE DON`T CARE!!!

Дуже розумно. Скільки трамадолу випив? Прошу не перетворювати форум у смітник.

 
хулДата: Понедельник, 10-09-07, 02:07 | Сообщение # 67
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (bukoultras)
Quote (Саньок) Подвійні враження від матчу. Перемога Буковини то звичайно супер, але після матчу довелося наблюдати зграю хулів (а не фанів Буковини). Я чесно кажучи був іншої думки тому був неприємно вражений. Спочатку ці "високоінтелектуальні" фани скандували при виході зі стадіону "Сука..." (друге слово так і не розчув). А потім почали тикати факи у бік мєнтів говорячи відомі слова, які мєнтам у силу незнання англійської мови звичайно були незрозумілі В мене питання до Вас, якщо тут хтось є з тієї зграї. Це що прояв інтелекту фанів Буковини, та навіть останній Кузьміч не став би себе так вести. Далі, якого х вийшли і з забору стали тикати факи, це прояв сміливості? Вопчєм раніше я пишався тим, що команда має фанів, тепер бачу немає...

NO ONE LIKE US,BUT WE DON`T CARE!!!


перш ніж говорити про чиїсь інтелект чоловіче я б тобі порадив спочатку може почекати і розібратися "хто ти є і шо тут сталося"..так вот заряжали ми таку штуку "а нива нива а сука сука" ..незнаю чи ти з своїм інтелектом шариш , але зїв би хоч раз то би і нетак висловлювався..далі про мусорів за те про шо ти тоже мабуть незнаеш коли просто так наших беркут возив цілий день і тп...і ше одне слухай мене..У ФК БУКОВИНИ є фанати , які її підтримують на матчах дома і на виїзді..а не куча "тренерів " з газетою під жопою і своєю тактикою на гру . У ФК БУКОВИНИ є тренер і він робить свою роботу, а не вони ..на футбол ходять команду підтримувати, а не сидіти і пальцями тикати в повітря..то може переосмисли таки свій пост а ??.
 
Oleg_oldДата: Понедельник, 10-09-07, 06:56 | Сообщение # 68
Тифози
Группа: Заблокированные
Сообщений: 333
Репутация: 8
Статус: Offline
Саньок, Нашёл повод расстраиваться, сам прекрасно понимаешь все, но пытаешься с ними спорить. Пускай ребятишки играют в свои игры рас им так интересно...
Quote (хул)
вот заряжали ми таку штуку "а нива нива а сука сука"

И ты считаешь это проявлением высокого интеллекта и таланта ? В этом нет даже ничего оригинального увы.
Quote (хул)
далі про мусорів за те про шо ти тоже мабуть незнаеш коли просто так наших беркут возив цілий день і тп...

за просто так даже в троллейбусе не катают, а менты не благотворительная организация как ты понимаешь

Посему предлагаю прекратить эту ненужную дискуссию здесь, есть раздел 5-й сектор там можно попробовать продолжить интеллектуальную беседу

 
pashkosДата: Понедельник, 10-09-07, 08:07 | Сообщение # 69
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
ну так де можна побачити відео, для мене підходить на РАПІРУ, а можна на ЮТУБ.... але хотілося б побачити....

А про ултрасів Буковини, так фани в принципі для того щоб дійсно команду підтримувати, а не гавкати на ментів... В цивілізованім світі це вже давно не гавкання й не матюкання, а ходження цілими сімьями в атрибутіці та з нормальними піснями в підтримку своєї команди, а не поливанням брудом суперників.... Команді легче буде від того як її підтримують, а поматюкати суперників вони самі зможуть...

 
BruklinДата: Вторник, 11-09-07, 14:23 | Сообщение # 70
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 92
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (хул)
перш ніж говорити про чиїсь інтелект чоловіче я б тобі порадив спочатку може почекати і розібратися "хто ти є і шо тут сталося"..так вот заряжали ми таку штуку "а нива нива а сука сука" ..незнаю чи ти з своїм інтелектом шариш , але зїв би хоч раз то би і нетак висловлювався..далі про мусорів за те про шо ти тоже мабуть незнаеш коли просто так наших беркут возив цілий день і тп...і ше одне слухай мене..У ФК БУКОВИНИ є фанати , які її підтримують на матчах дома і на виїзді..а не куча "тренерів " з газетою під жопою і своєю тактикою на гру . У ФК БУКОВИНИ є тренер і він робить свою роботу, а не вони ..на футбол ходять команду підтримувати, а не сидіти і пальцями тикати в повітря..то може переосмисли таки свій пост а ??.

Я так зрозумів, що це сайт фанів Буковини, і у зправа на головній є слова про дружні колективи, серед яких є і Нива. Певно що я таки щось не розумію. Далі. Я так і не зрозумів про з"їв, да і причому тут це? Дуже розумно іти в Чернівцях по своєму стадіону і кричати "Сука. Нива". Розумні, дуйте в Тернопіль і кричіть. Ця змога у Вас буде найближчої п"ятниці. Про мусорів тієї ж думки, що й Олег. Я не перечитував все, але цікаво було б послухати історію про те як стояли нічого не робили і Вас по"язали суки-мусора і возили по всьому місту.
 
jinGOДата: Вторник, 11-09-07, 20:47 | Сообщение # 71
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (Bruklin)
на головній є слова про дружні колективи, серед яких є і Нива.

ёпт eek я чуть бутербродом не попирхнувся)) дружній колектив? гггг, на жаль чи на щастя, нива - найлютіший ворог. так є зараз. так було і 10 і 15 і 20 років назад.
 
pashkosДата: Вторник, 11-09-07, 22:49 | Сообщение # 72
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
Н-да, кричати й обзивати злійшого ворога прикольно, хіба що для ........... таще й дійсно на своєму стадіоні=
Зайдіть на той же сайт хуліганів, мені вже стидно туди заходити, так як рідне місто за якихсь тупих й незграбних які постійно дістають й позорять... й це називається фанати??? чим тут хвалитись, краще знати що у твоєї команди немає таких фанів...
 
patrickДата: Вторник, 11-09-07, 23:04 | Сообщение # 73
Фанат
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 0
Статус: Offline
о да жостко те. Але ми всі буковинці то чому ми сваримося?

I love FC Bucovyna
 
jinGOДата: Среда, 12-09-07, 00:49 | Сообщение # 74
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (pashkos)
Н-да, кричати й обзивати злійшого ворога прикольно, хіба що для ...........

а шо, може вихваляти його будем?))))

Quote (pashkos)
Зайдіть на той же сайт хуліганів, мені вже стидно туди заходити

ти соромишся?)) не заходь!

Quote (pashkos)
тупих й незграбних які постійно дістають й позорять...

якшо ньюансів не знаєш, то будь таким добрим тримати свою думку при собі і не говорити дурниць

Quote (pashkos)
краще знати що у твоєї команди немає таких фанів...

ти правий, краще знати, шо у твоєї команди є така кузьма, як ти
 
patrickДата: Четверг, 13-09-07, 00:08 | Сообщение # 75
Фанат
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 0
Статус: Offline
може це і правильно. ви ж фанати

I love FC Bucovyna
 
Форум » ФК "Буковина" » 5-й Сектор » Ultras and hools (info)
Поиск:

Copyright MyCorp © 2006